Кафедра радіоінженерії оголошує набір на перший курс зі скороченим терміном навчання (2 роки 10 місяців) на основі здобутого раніше ОКР Молодший спеціаліст/Молодший бакалавр/Фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка та освітньою програмою “Інформаційна та комунікаційна радіоінженерія“.
КАФЕДРА РАДІОІНЖЕНЕРІЇ
РАДІОТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка входить до Додатку 6 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2023 році.
Кафедра радіоінженерії проводить підготовку студентів для здобуття вищої освіти за ступенем бакалавра на основі диплому молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 172 “Електронні комунікації та радіотехніка”.
Вступ відбувається за результатами Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 року з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника), або результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест) або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років (якщо різниця у балах конкурсного предмету не перевищує 15 балів) та результатами рейтингування мотиваційного листа.
Вступ на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбувається за результатами рейтингування мотиваційних листів.
В 2023 р. на факультет виділено 25 бюджетних місць для вступників на основі диплому молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра.
Студенти радіотехнічного факультету стовідсотково забезпечені гуртожитком!
В 2023 році вступники мають право подати 5 заяв на навчання за держбюджетним замовленням ( з виставленням пріоритетів) та 15 заяв на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.
Нагадуємо, що в цьому році вступ на перший курс до ВНЗ здійснюється виключно за допомогою електронного подання документів!
Телефон гарячої лінії: 097 4292422 Оксана Захарченко
- 01 липня – Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
- 19 липня – Початок прийому заяв та документів
- 31 липня – Закінчення прийому заяв та документів
- 05 серпня – Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
- 08 серпня – Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення (прийому оригіналів документів)
- 16 серпня – Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб
- 10 серпня – Терміни зарахування вступників за державним замовленням
- 17 серпня – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб
Форми навчання:
- Денна за державним замовленням;
- Денна за кошти фізичних чи юридичних осіб (вартість року навчання: 21 200 грн);
Іногородні студенти радіотехнічного факультету стовідсотково забезпечені гуртожитком!
Спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим або другим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на 2% (множиться на 1.02).
Конкурсний бал розраховується на основі оцінок з предметів НТМ (або ЗНО) та балів, отриманих за успішне закінчення курсів довузівської підготовки у рік вступу. Вагові коефіцієнти предметів НМТ: українська мова – 0.3; математика – 0.5; третій предмет на вибір: історія України – 0.2, іноземна мова – 0.25, біологія – 0.2, фізика – 0.5, хімія – 0.2. Випускникам системи довузівської підготовки в 2023 році надається до 10 балів за успішне закінчення підготовчих курсів
Максимальний конкурсний бал складає 200 балів.
Мінімальний конкурсний бал для вступу на основі НМТ та ЗНО складає 130 балів для навчання за державним замовленням
і 100 балів для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Для вступу на основі мотиваційного листа на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб вимоги до мінімального конкурсного балу відсутні.
Допуск до конкурсного відбору виконується при наявності конкурсного балу не менше ніж 130 балів.
Конкурсний бал розраховується за формулою:
КБ = (К1*П1+К2*П2+К3*П3)/(К1+К2+К3)+ОУ
де К1, К2, К3 – вагові коефіцієнти
П1, П2, П3 – оцінки з відповідних предметів НМТ
ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів (за наявності)
Конкурсний бал Ви можете розрахувати онлайн на нашому сайті.
Вартість одного року навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб складає 21200 грн для денної форми навчання та 12300 грн для заочної форми навчання.
З документацією приймальної комісії можна ознайомитися за посиланнями
ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2023 РОЦІ
Що потрібно знати вступнику до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році?
Інформаційні матеріали приймальної комісії (прохідні бали минулих років)