Якщо ти хочеш вивчати принципи роботи і побудови сучасних бездротових локальних мереж передачі даних (Wi-Fi, WLAN, Bluetooth), систем мобільного зв’язку (GSM, CDMA, UMTS), супутникових інформаційних і глобальних навігаційних систем (GPS, Galileo, ГЛОНАСС), медичних радіоелектронних систем, радарних систем для цивільних і військових застосувань, тоді обирай нашу кафедру та спеціальність G5 “Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка”
КАФЕДРА РАДІОІНЖЕНЕРІЇ
РАДІОТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Кафедра радіоінженерії запрошує на навчання
Випускники кафедри
Наші випускники досконало володіють сучасними спеціалізованими програмами CST Microwave Studio, ANSYS HFSS, Altair FEKO, AWR Microwave Office, MATLAB і ефективно застосовують їх для розробки новітніх пристроїв і систем різноманітного призначення. Наші випускники працюють на провідних посадах на підприємствах найбільших українських концернів (Укроборонпром, Антонов), ІТ-компаніях (EPAM, Luxoft, Betlab), компаніях мобільного зв’язку (Київстар, Vodafone, Lifecell), телекомунікаційних компаніях (CISCO, Воля, Укртелеком, Viasat, Lanet), компаніях з іноземним капіталом (Samsung, Huawei, Melexis) та інших. Із місцями робіт наших випускників можна ознайомитися на сторінці за посиланням.
.
Вступ
Кафедра радіоінженерії проводить підготовку студентів для здобуття вищої освіти за ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю G5 “Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка”
У 2025 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обов’язково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або НМТ 2024.
В 2025 р. на факультет виділено 125 бюджетних місць для вступників на основі повної загальної середньої освіти.
Студенти радіотехнічного факультету стовідсотково забезпечені гуртожитком!
В 2025 році вступники мають право подати 5 заяв на навчання за держбюджетним замовленням ( з виставленням пріоритетів) та 15 заяв на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
Нагадуємо, що в цьому році вступ на перший курс до ЗВО здійснюється виключно за допомогою електронного подання документів!
Детальніше на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського
Телефон гарячої лінії: 097 4292422 Оксана Захарченко
Мотиваційний лист
Мотиваційний лист, який подається вступником для участі у конкурсі для здобуття ступеня вищої освіти в 2024 році в КПІ ім. Ігоря Сікорського, повинен містити такі обов’язкові складники:
- обґрунтування вибору вступником КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття вищої освіти;
- бачення вступником власного майбутнього та внеску у розвиток суспільства після завершення навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського;
- виклад попередніх здобутків вступника (участь та перемоги у конкурсах, олімпіадах, інших освітніх та професійних заходах; наявність досягнень у навчанні у системі доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського (для вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра); наявність публікацій (за наявності) з повним бібліографічним описом та посиланнями, наявність патентів та авторських свідоцтв (за наявності), волонтерська діяльність або інші здобутки, про які вступник виявив бажання повідомити та які вплинули на його вибір КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття вищої освіти, допоможуть у навчанні або потребують розвитку в закладі вищої освіти);
- ім’я та прізвище вступника.
Загальний обсяг мотиваційного листа для вступників для здобуття вищої освіти не має перевищувати 4 тисячі знаків (без врахування пробілів). Мотиваційний лист подається українською мовою з дотриманням норм чинного Правопису та мовностилістичних особливостей сучасної української літературної мови. Не дозволяється використання варваризмів, сленгових одиниць, табуйованої лексики. У мотиваційному листі не можуть міститись оціночні судження стосовно інших вступників та образливі для будь-яких представників суспільства висловлювання (сепаратизм, екстремізм, ксенофобія, гомофобія тощо).

Вартість навчання
Форми навчання:
- Денна за державним замовленням;
- Денна за кошти фізичних чи юридичних осіб (вартість року навчання: 44 900 грн);
- Заочна за кошти фізичних чи юридичних осіб (вартість року навчання: 29 900 грн).