Якщо ти хочеш вивчати принципи роботи і побудови сучасних бездротових локальних мереж передачі даних (Wi-Fi, WLAN, Bluetooth), систем мобільного зв’язку (GSM, CDMA, UMTS), супутникових інформаційних і глобальних навігаційних систем (GPS, Galileo, ГЛОНАСС), медичних радіоелектронних систем, радарних систем для цивільних і військових застосувань, тоді обирай нашу кафедру та спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка.
КАФЕДРА РАДІОІНЖЕНЕРІЇ
РАДІОТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Наші випускники досконало володіють сучасними спеціалізованими програмами CST Microwave Studio, ANSYS HFSS, Altair FEKO, AWR Microwave Office, MATLAB і ефективно застосовують їх для розробки новітніх пристроїв і систем різноманітного призначення. Наші випускники працюють на провідних посадах на підприємствах найбільших українських концернів (Укроборонпром, Антонов), ІТ-компаніях (EPAM, Luxoft, Betlab), компаніях мобільного зв’язку (Київстар, Vodafone, Lifecell), телекомунікаційних компаніях (CISCO, Воля, Укртелеком, Viasat, Lanet), компаніях з іноземним капіталом (Samsung, Huawei, Melexis) та інших. Із місцями робіт наших випускників можна ознайомитися на сторінці за посиланням.
.
Кафедра радіоінженерії проводить підготовку студентів для здобуття вищої освіти за ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 172 “Електронні комунікації та радіотехніка”.
Вступ відбувається за результатами Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника), або результатами НМТ 2023, 2022 року (виключно повністю весь тест) або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років (якщо різниця у балах конкурсного предмету не перевищує 15 балів) та результатами рейтингування мотиваційного листа.
Вступ на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбувається за результатами рейтингування мотиваційних листів.
В 2024 р. на факультет виділено 125 бюджетних місць для вступників на основі повної загальної середньої освіти.
Студенти радіотехнічного факультету стовідсотково забезпечені гуртожитком!
В 2024 році вступники мають право подати 5 заяв на навчання за держбюджетним замовленням ( з виставленням пріоритетів) та 15 заяв на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
Нагадуємо, що в цьому році вступ на перший курс до ВНЗ здійснюється виключно за допомогою електронного подання документів!
Детальніше на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського
Телефон гарячої лінії: 097 4292422 Оксана Захарченко
Порядок подання заяв :
- 01 липня – Початок реєстрації електронних кабінетів вступників
-
19 липня – Початок реєстрації заяв
- 31 липня 18:00 – Закінчення реєстрації заяв
- не пізніше 05 серпня – Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
З документами Приймальної комісії можна ознайомитися за такими посиланнями:
-
Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році
Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році:
Вартість навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського
Максимальні обсяги державного замовлення (при вступі на основі повної загальної середньої освіти)
Максимальні обсяги державного замовлення (при вступі на основі НКР5)
Програми співбесіди для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра з:
Форми навчання:
- Денна за державним замовленням;
- Денна за кошти фізичних чи юридичних осіб (вартість року навчання: 27 900 грн);
- Заочна за кошти фізичних чи юридичних осіб (вартість року навчання: 21 900 грн).